چهارشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٩
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
»
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

 

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
صفحه اصلی > کتابخانه مرکزی > شرایط عضویت و تسویه حساب  

کتابخانه های دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از اول تیر ماه هر سال به صورت متمرکز تسویه حساب دانشجویان را انجام می دهد.

مراحل عضویت در کتابخانه ها و انجام تسویه حساب  بدین شرح است:

عضویت:

  1. دانشجویان به محض ورود به دانشگاه، به دانشکده محل تحصیل مراجعه نموده و در کتابخانه ان مرکز ثبت نام می نمایند.
  2. دانشجویان به محض ثبت نام در کتابخانه دانشکده محل تحصیل، از سایر کتابخانه های دانشگاه نیز می توانند استفاده نمایند (شبکه یکپارچه کتابخانه)

تسویه حساب :

دانشجویان پس از فراغت از تحصیل جهت تسویه حساب کتابخانه ها به مرکزی که ابتدا در ان ثبت نام نموده مراجعه و در صورت نداشتن منابع امانتی مسئول کتابخانه با تایید و درج مهر کتابخانه، شخص را تسویه حساب می نماید. در صورت امانت منابع  از سایر مراکز بعد از عودت منابع به ان مراکز تسویه حساب از طریق کتابخانه محل تحصیل انجام می گردد.

تبصره: در صورتی که دانشجویی در طول مدت تحصیل عضو هیچ کتابخانه  ای نگردیده است با مراجعه به نزدیک ترین کتابخانه می تواند تسویه حساب نماید.

 

کتابخانه های دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از اول آذر ماه هر سال به صورت متمرکز تسویه حساب اساتید، پرسنل و پرسنل  طرح نیروی انسانی را انجام می دهد. مراحل انجام تسویه حساب کتابخانه ها بدین شرح است:

  1. افراد به کتابخانه ای که در ابتدا به عنوان عضو ثبت نام نموده مراجعه نموده و در صورت نداشتن منابع امانتی تسویه حساب کتابخانه ای می گردند.
  2. افراد در صورتی که در طول مدت خدمت در هیچ کتابخانه ای عضو نگردیده اند، به نزدیک ترین کتابخانه مراکز اموزشی درمانی مراجعه نموده و تسویه حساب می گردند.


دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

 

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 بازدید این صفحه : 117
 بازدید امروز : 108
 کل بازدید : 22592
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1/0000